Kotły Pleszew - Kotły Pleszewskie - Wroński
background

Kotły Pleszew - Wroński

Firma Kotło-Wron Henryk Wroński powstała w roku 1969. Ogromny potencjał, chęć działania oraz czterdziesto-ośmioletnie doświadczenie w produkcji kotłów umożliwiło niesamowity rozwój firmy, a także dostosowanie jej projektów do potrzeb współczesnego konsumenta. Na przestrzeni lat wymagania klientów znacznie się zmieniły, niemniej jednak Kotło-Wron stara się być na bieżąco i z roku na rok coraz lepiej spełniać wymagania osób, które nam zaufały.

Przejdź do oferty Wroński 2017

Kotył Pleszew Wroński Kotły Uniwersalne !

UKS, czyli innymi słowy Uniwersalne Kotły Stalowe, to produkty, które od lat cieszą się ogromną popularnością wśród kontrahentów. Dzięki prostej obsłudze i mosiężnej, stalowej konstrukcji, stanowią one swego rodzaju numer jeden.

Do ich zadań należy przede wszystkim spalanie gorszych gatunków węgla oraz miału węglowego. Bez większego problemu jednak spalą również węgiel brunatny oraz drewno w najróżniejszych postaciach.

Produkcja kotłów UKS to ogromny rozstrzał mocy. Kotły produkowane są bowiem w kategoriach od 5 kW do 560 kW. Możemy je podzielić według następującej klasyfikacji:

  • I typoszereg o mocy 5÷8 kW
  • II typoszereg o mocy 12÷42 kW
  • III typoszereg o mocy 70÷190 kW
  • III typoszereg, dwukomorowy o mocy 250÷560 kW

Jesteśmy ogromnie dumni z uzyskania certyfikatu umożliwiającego produkcje kotłów 5 Kategoii Kocioł dostępny w naszej ofercie spełnia wszystkie możliwe atesty jak i wymagania dzisiejszego rynku.

Image
Właściciel
Kotło-Wron

Niezawodność

Kotły UKS Podobne Kotły - Lista
UKS-G (Kliknij aby zobaczyć)


Złota jakość Zadzwoń i zapytaj - 504 192 320