Kotły Pleszew - Kotły Pleszewskie - Wroński
background

Kotły Pleszew - Wroński

Firma Kotło-Wron Henryk Wroński powstała w roku 1969. Ogromny potencjał, chęć działania oraz czterdziesto-ośmioletnie doświadczenie w produkcji kotłów umożliwiło niesamowity rozwój firmy, a także dostosowanie jej projektów do potrzeb współczesnego konsumenta. Na przestrzeni lat wymagania klientów znacznie się zmieniły, niemniej jednak Kotło-Wron stara się być na bieżąco i z roku na rok coraz lepiej spełniać wymagania osób, które nam zaufały.

Przejdź do oferty Wroński 2017

Kotył Pleszew Wroński Kotły Uniwersalne !

Kotły UKS-G stanowią rozszerzenie klasycznych kotłów UKS. Z biegiem lat produkt ten został unowocześniony oraz dostosowany do współczesnych potrzeb konsumenta. Dzięki temu dziś cieszy się ogromną popularnością.

Produkt, o którym mowa, to kocioł centralnego ogrzewania, przystosowany do spalania miału węgla kamiennego. Znajduje on zastosowanie w instalacjach centralnego ogrzewania w budynkach użytku publicznego, budynkach mieszkalnych, warsztatach itp.

Kotły UKS-G są zaklasyfikowane jako “wszystkopalne”. Stanowią alternatywę dla kotłów olejowych, gazowych, czy chociażby starszego typu kotłów węglowych. W kotłach UKS-G możliwe jest spalanie wszelkiego rodzaju paliw, jak chociażby: drewno, węgiel, mieszanki paliwowe. Największa zaletą kotłów UKS-G jest rzetelnie wykonana, mocna konstrukcja. Kanały konwekcyjne umiejscowione są w górnej części “półek” - a to z kolei wpływa na zdecydowanie dłuższą żywotność produktu oraz na najwyższej jakości sprawność cieplną.

Jesteśmy ogromnie dumni z uzyskania certyfikatu umożliwiającego produkcje kotłów 5 Kategoii Kocioł dostępny w naszej ofercie spełnia wszystkie możliwe atesty jak i wymagania dzisiejszego rynku.

Image
Właściciel
Kotło-Wron

Niezawodność

Kotły UKS-G Podobne Kotły - Lista
UKS (Kliknij aby zobaczyć)


Złota jakość Zadzwoń i zapytaj - 504 192 320