Kotły Pleszew - Kotły Pleszewskie - Wroński
background

Kotły Pleszew - Wroński

Firma Kotło-Wron Henryk Wroński powstała w roku 1969. Ogromny potencjał, chęć działania oraz czterdziesto-ośmioletnie doświadczenie w produkcji kotłów umożliwiło niesamowity rozwój firmy, a także dostosowanie jej projektów do potrzeb współczesnego konsumenta. Na przestrzeni lat wymagania klientów znacznie się zmieniły, niemniej jednak Kotło-Wron stara się być na bieżąco i z roku na rok coraz lepiej spełniać wymagania osób, które nam zaufały.

Przejdź do oferty Wroński 2017

Kotył Pleszew Wroński Kotły Miałowe !

Kotły KWM-SG znajdują zastosowanie przede wszystkim w budynkach mieszkalnych, pawilonach handlowych, warsztatach, szklarniach, gospodarstwach wiejskich itp.

Bez wahania można powiedzieć, że jest to nowa generacja kotłów. Pracują one całkowicie bezobsługowo (co znaczy, że nie wymagają stałego nadzoru) w systemie dobowym, zaś ich zadaniem jest spalanie miału węglowego.

Kotły KWM-SG są jednymi z najtańszych kotłów w eksploatacji. Ich sprawność energetyczna dochodzi bowiem do 86%!

W przedniej części kotłów zamontowane są drzwiczki paleniskowe. Do korpusu produktu możemy zaliczyć komorę paleniskową oraz wymiennik ciepła. Z przodu znajdują się również wyczystki rewizyjne, dzięki którym zyskujemy banalny wręcz dostęp do kanałów konwekcyjnych.

Kanały konwekcyjne umiejscowione są w górnej części kotła, zaś ich kształt przybiera formę półek. Dzięki temu produkt zyskuje dłuższą żywotność - spaliny nie mają szansy dostać się do części konwekcyjnej.

Kotły obudowane są izolacją termiczną, która z kolei zabezpieczona jest obudową metalową. Dzięki takiemu zabiegowi mamy pewność, że konstrukcja kotłów jest mocna i solidna. Gwarantujemy zadowolenie oraz satysfakcję na długie lata użytkowania.

Jesteśmy ogromnie dumni z uzyskania certyfikatu umożliwiającego produkcje kotłów 5 Kategoii Kocioł dostępny w naszej ofercie spełnia wszystkie możliwe atesty jak i wymagania dzisiejszego rynku.

Image
Właściciel
Kotło-Wron

Doskonałość

Kotły KWM-SG Podobne Kotły - Lista
KWM-S (Kliknij aby zobaczyć)

POLECANY! Zadzwoń i zapytaj - 504 192 320