Kotły Pleszew - Kotły Pleszewskie - Wroński
background

Kotły Pleszew - Wroński

Firma Kotło-Wron Henryk Wroński powstała w roku 1969. Ogromny potencjał, chęć działania oraz czterdziesto-ośmioletnie doświadczenie w produkcji kotłów umożliwiło niesamowity rozwój firmy, a także dostosowanie jej projektów do potrzeb współczesnego konsumenta. Na przestrzeni lat wymagania klientów znacznie się zmieniły, niemniej jednak Kotło-Wron stara się być na bieżąco i z roku na rok coraz lepiej spełniać wymagania osób, które nam zaufały.

Przejdź do oferty Wroński 2017

Kotył Pleszew Wroński Kotły Miałowe !

Kotły te to niepodważalni liderzy nowoczesności na polskim rynku. Służą one do podgrzewania wody do temperatury nie wyższej, niż 90 stopni Celsjusza. Posiadają certyfikat ekologiczny oraz certyfikat zgodności, dzięki czemu mamy pewność, że korzystając z tych produktów, nie wpływamy negatywnie na środowisko.

Kotły KWM-S używane są przede wszystkim w szkołach, budynkach mieszkalnych, pawilonach oraz galeriach handlowych, szklarniach, warsztatach, gospodarstwach rolnych itp.

Podobnie jak w przypadku poprzednika, sprawność energetyczna owych kotłów sięga aż 86%. Są samoobsługowe, co oznacza, że po pierwszym rozpaleniu nie wymagają od nas jakiejkolwiek obsługi. Kotły te są w stu procentach bezpieczne w eksploatacji, zaś dopływ powietrza reguluje sterownik.

Oprócz wyżej wymienionych zalet, kolejną dogodnością kotła KWM-S jest całkowite spalanie miału węglowego i gazów palnych.

Dzięki mosiężnej konstrukcji i rzetelnemu wykonaniu, mamy pewność, że produkt ten posłuży nam na długie lata.

Jesteśmy ogromnie dumni z uzyskania certyfikatu umożliwiającego produkcje kotłów 5 Kategoii Kocioł dostępny w naszej ofercie spełnia wszystkie możliwe atesty jak i wymagania dzisiejszego rynku.

Image
Właściciel
Kotło-Wron

Doskonałość

Kotły KWM-S Podobne Kotły - Lista
KWM-SG (Kliknij aby zobaczyć)

POLECANY! Zadzwoń i zapytaj - 504 192 320